Stihl

Stihl RMI 632 PC iMow zāles pļaušanas robots

€3 090,00
€2 699,00

STIHL RM 632 PC iMow zāles pļaušanas robots ir piemērots lielu zāliena platību pļaušanai. Zāles pļāvējs ir izmantojams ar iMow lietotni *. Izmantojot lietotni, varat piekļūt dinamiskam pļaušanas plānam no jebkuras vietas. Turklāt pļaušanas plānu var mainīt ar korpusā iebūvētu noņemamu vadības paneli. RMI 632 PC litija jonu akumulators ir jaudīgs un ļauj paveikt lielu darba apjomu. Robots spēj pārvarēt līdz pat 45% stāvus kāpumus. 

Pat gaismā labi saskatāmais LCD displejs ar intuitīvo lietotāja darba virsmu padara programmēšanu neiedomājami vienkāršu. To var noņemt no ierīces un lietotājām nav jāsaliecas. Robustais pārsegs aizsargā iMow pļaušanas robotu no laika apstākļiem un šķēršļiem. Integrētie sensori reģistrē saskari ar objektu un veic izmaiņas iMow zāles pļāvēja virzienā. iMow ir aprīkots ar dažādiem sensoriem: pacelta ierīce nekavējoties apstājas. Lai novērstu zādzību, iMow var konfigurēt tā, lai to varētu kontrolēt tikai ievadot PIN kodu. 

Stabilais smalcināšanas nazis ir drošs pret salūšanu un arī garā izaugušā zālē rūpējas par precīzu pļāvumu. Tā griešanas virziens automātiski mainās pie katras naža apstādināšanas. Tādējādi asmeņi nolietojas vienmērīgi. Naža nomaiņa veicama bez papildus darbarīkiem. Visi iMow pļaušanas modeļi ar burtu C modeļa nosaukumā ļauj piekļuvi ar iMow aplikāciju. Izmantojot šo aplikāciju, funkcijas ir iespējams izsaukt ar planšetdatoru vai viedtālruni. Izmantojot interaktīvu pļaušanas grafiku, katru dienu iespējams noteikt laika periodu, kurā iMow pļaušanas robots var darboties. Šo darbības laiku ietvaros ierīce pati izraugās, kad zālāju pļaut vislabāk, lai sasniegtu optimālu rezultātu. 

Uzlādes stacija ir "iMow" zāliena pļāvēja mājvieta. Tā atrodas centrālajā un aizsargāta vietā dārzā, un "iMow" atgriežas tajā, lai uzlādētu akumulatoru vai nogaidītu līdz nākamajam ieprogaramētajam darbības laikam. 

Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu, robota glabāšanu pa ziemu speciāli aprīkotā servisā, kā arī robota uzstādīšanu. Robota uzstādīšana ir atsevišķs pakalpojums. Vienojies ar mums par uzstādīšanu jau laicīgi! Ražots Austrijā! 

Lasīt vairāk

IHL RM 632 PC iMow zāles pļaušanas robots ir piemērots lielu zāliena platību pļaušanai. 

Vairāk informācijas
Ieteicamā darbības platība +-20% Līdz 3500 m2
Nopļautā platība stundā Pļaušanas intensitāte līdz 50h nedēļā
Pļaušanas sistēma Pilnībā automātiska
Pļaušanas augstums 20-60mm, 15 pozīcijas
Akumulatora veids Litija jonu
Akumulatora ietilpība Ah 194 darba stundas
Akumulatoru skaits 1
Lādēšanās Automātiska
Jauda W 185
Meklēšanas sistēma Automātiska vai pēc perimetra vada
Max uzbraukšanas slīpums ar standarta riteņiem 45%
Vadības panelis LCD, noņemams no robota
Atdures sensori (ultraskaņas)
Lietus drošs
Pļauj arī slapjā laikā
Automātiska izslēgšanās pie pacelšanas
Signalizācija
PIN koda atslēga
Komplektācijā robežvads / skavas Nav
Papildus asmeņi Nav
Svars 14
Apmācība
Pievienot atsauksmi