Husqvarna

HUSQVARNA AUTOMOWER® LIMITED EDITION

€2 599,00

Husqvarna Automower® Limited Edition - unikāls jubilejas modelis, atzīmējot mūsu 25. gadu līdera pozīcijas robotizēto zāles pļāvēju izstrādē un ražošanā. Tas nopļauj sarežģītu zālienu platībās līdz 1600m2, pārvarot šauras ejas un slīpumus līdz 40% un pārvietojoties arī pa nelīdzenu augsni. Šis jubilejas modelis ir aprīkots ar Automower® Connect ar GPS izsekošanu zādzības gadījumā, un GPS atbalstītu navigāciju, un ir ieguvis skaistu šampanieša krāsas korpusu. Automower® Connect lietotne ļauj jums sekot, mijiedarboties un būt informētam par pļāvēja darbību ar pieskārienu viedtālruņa ekrānam no jebkuras vietas pasaulē. 

utomower® Connect sniegs jums pilnīgas kontroles iespējas. Jūs varat likt tam uzsākt darbu, apturēts to, atgriezties uzlādes stacijā, kā arī pārbaudīt un mainīt iestatījumus. Robotizētā zāles pļāvēja zādzības gadījumā jūs saņemsiet trauksmes paziņojumu un varēsiet izsekot tā atrašanās vietu, lai kur arī jūs atrastos. 

Iebūvēta GPS sistēma nosaka dārza karti, ieskaitot robežvada un vadošā vada atrašanas vietu. Husqvarna Automower® reģistrēs, kuras dārza daļas tas pļaus un noteiks kustības virzienu. Tas nodrošina optimizētu dārza pārklājumu un izcilus pļaušanas rezultātus. 

Robotizētā zāles pļaušana ir ļoti uzticama. Husqvarna jau 25 gadus nodrošina augstāko uzticamību, kvalitāti un pļaušanas rezultātus, ar minimālu lietotāja iejaukšanos. 

Komplektācijā ar Automower nojumi un Automower apkopes komplektu. 

Ražots Lielbritānijā. Pieejams 1-3 dienu laikā. Parki.lv nodrošina robotu uzstādīšanu un servisu! 

Lasīt vairāk

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta.

Vairāk informācijas
Ieteicamā darbības platība +-20% 1600 m²
Nopļautā platība stundā -
Pļaušanas sistēma 3 rotējoši pļaušanas naži
Pļaušanas augstums 20 mm - 60 mm
Akumulatora veids Li-Ion
Akumulatora ietilpība Ah Ar vienu uzlādi darbojas ap 70 min
Akumulatoru skaits 1
Lādēšanās ~60 min
Jauda W 10 kWh
Meklēšanas sistēma Automātiska
Max uzbraukšanas slīpums ar standarta riteņiem līdz 40 %
Vadības panelis Liels LCD displejs
Atdures sensori (ultraskaņas)
Lietus drošs
Pļauj arī slapjā laikā
Automātiska izslēgšanās pie pacelšanas
Signalizācija
PIN koda atslēga
SMS/GPS saziņa
Komplektācijā robežvads / skavas Nav
Papildus asmeņi 15 gab.
Svars 9.5 kg
Apmācība
Pievienot atsauksmi