Husqvarna

Husqvarna AM 440 zāles pļāvējs

€3 299,00

Labi nokomplektēts lielizmēra robotizētais zāles pļāvējs, kas piemērots efektīvai sarežģīta reljefa platību pļaušanai. Piemērots lielāku mauriņu pļaušanai ar platību līdz 4000 m² un nogāzēm slīpumā līdz 45%. Modernās tehnoloģijas pielāgo pļaušanas biežumu atbilstoši zāles augšanas ātrumam, nodrošina rūpīgāku pļaušanu vietās ar garāku zāli un vada robotizēto zāles pļāvēju caur dārza šaurākajām vietām. Ar intuitīvo izvēlni un lielo lietotājam draudzīgo displeju zāles pļāvēju iespējams pielāgot individuālām vēlmēm, ieprogrammējot to darbu jums vēlamajā laikā. Korpuss baltā krāsā ir pieejams kā papildus aksesuārs. Pateicoties Husqvarna Automower® dažādajiem pļaušanas virzieniem, zāliens ir perfekti nopļauts, tas izskatās skaists un gluži kā paklājs. Asie asmeņi nogriež zāli maigi, no visiem virzieniem, palīdzot tai augt spēcīgai. Efektīvi pasargā no sūnu augšanas. Pateicoties Automower® unikālajai pļaušanas sistēmai, tas darbojas ļoti diskrēti, klusi un tikai tad, kad jūs to vēlaties. Iestatiet darbības laiku, kas atbilst zāles augšanas tempam, tas nozīmē, ka Husqvarna Automower 440 maksimāli pļaus tad, kad zāli strauji augs. Saulainā vai sausā periodā, vai vēlā sezonā, pļāvējs patērēs mazāk laika pļaušanai, kas samazinās gan zāliena, gan pļāvēja nolietošanos. Automower® Connect pieejams kā papildus aprīkojums, tas dod jums iespēju pilnībā kontrolēt pļāvēju no jūsu viedtālruņa. Sūtiet start, stop un darba beigšanas komandas, kā arī koriģējiet iestatījumus un saņemiet trauksmes signālu. No jebkuras vietas pasaulē izsekojiet pļāvēja atrašanās vietu zādzības gadījumā. Aprīkots ar PIN kodu un signalizāciju. Enerģijas patēriņš 20 kWh mēnesī apkalpojot 4000 m².

Garantija 3 gadi. Pieejams 3-5 dienu laikā. Ražots Lielbritānijā. Parki.lv ir lielākais robotizēto zāles pļāvēju pārdevējs Latvijā! 

Parki.lv nodrošina robotu uzstādīšanu kā arī Garantijas un Pēcgarantijas servisu.

Prece šobrīd nav veikalā, to iespējams pasūtīt.   Informācijai:  info@parki.lv 

https://www.husqvarna.com/lv/meklet-husqvarna-veikalu-sevisu/

Lasīt vairāk

Robotizētā zāles pļaušana ir ļoti uzticama. Husqvarna jau 20 gadus nodrošina augstāko uzticamību, kvalitāti un pļaušanas rezultātus, ar minimālu lietotāja iejaukšanos.

Vairāk informācijas
Ieteicamā darbības platība +-20% 3200 m2
Nopļautā platība stundā 133 m2
Pļaušanas sistēma 24 cm plats
Pļaušanas augstums 20 - 60 mm
Akumulatora veids Li-ion
Akumulatora ietilpība Ah ar vienu uzlādi pļauj 135 min 18V/5.2Ah
Akumulatoru skaits 1
Lādēšanās Automātiska, 65 min
Jauda W 18V/5.2Ah
Meklēšanas sistēma 4 meklēšanas metodes
Max uzbraukšanas slīpums ar standarta riteņiem 45%
Vadības panelis LCD displejs ar iestatījumu izvēlni, 19 pogas
Atdures sensori (ultraskaņas)
Lietus drošs
Pļauj arī slapjā laikā
Automātiska izslēgšanās pie pacelšanas
Signalizācija
PIN koda atslēga
SMS/GPS saziņa Kā papildus aprīkojums
Komplektācijā robežvads / skavas
Papildus asmeņi 9 gab.
Svars 13 kg
Apmācība
Krāsots metāla korpuss Balts
Pievienot atsauksmi