Par mums

Meža, parka, dārza darbiem nepieciešamās tehnikas un instrumentu tirdzniecība ir SIA Manta pamatnodarbošanās kopš 1993. gada.

Sia Manta interneta veikala Parki.lv piedāvājumā ir pasaules vadošo zīmolu motorzāģi, krūmgrieži, trimmeri, augstgrieži, dzīvžogu šķēres, celtniecības spēka zāģi, celtniecības tehnika, sniega pūtēji ,zāles pļāvēji, dārza traktori un raideri, malkas skaldītāji, zaru smalcinātāji, elektroinstrumenti, dārznieku, puķkopju, arboristu rokas instrumenti un viss nepieciešamais mežkopībai, mežu atjaunošanai un uzmērīšanai. Visām piedāvājumā esošajām precēm nodrošinām visplašāko saderīgā aprīkojuma klāstu. Drošības apģērbu- aizsargbikses, aizsargzābakus, ķiveres, sliedes, ķēdes, trimmeru un zāles pļāvēju aprīkojumu, eļļas un smērvielas.

Esam lielākie robotizēto zāles pļāvēju pārdevēji Baltijas valstīs. Vismaz katrs otrais Latvijā uzstādītais automātiskais zāles pļāvējs ir iegādāts SIA Manta un pļaujamajai platībai to ir ieprogrammējuši mūsu darbinieki. Piedāvājam robotizēto zāles pļāvēju (automower) uzstādīšanu arī lielās , sarežģītās un šķēršļotās teritorijās.

Veicam visa veida laistīšanas iekārtu tirdzniecību, projektēšanu un uzstādīšanu.

Mazgabarīta meža tehnika- „dzelzs zirgs„ un minikokzāģētavas ir turīga fermera un mežkopja ikdienas darba rīki. Tie ir neaizstājami palīgi, lai kvalitatīvi koptu mežu, ekonomiski izmantotu zāģmateriālus, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi, parku zālieniem un meža zemsedzei. Ja vēlaties, parādīsim Dzelzs zirga labās īpašības, tiekoties Jūsu mežā vai saimniecībā.

Medību produktu klāstā ir visaugstākās kvalitātes apģērbi kā arī medību, ceļojumu, aktīvas atpūtas piederumi – binokļi, naži, led lukturi , video kameras un rācijas.

Nodrošinām visas pārdošanā esošās tehnikas garantijas un pēcgarantijas servisu, remontdarbos izmantojot ražotāju oriģinālās rezerves detaļas. Veicam remonta darbus arī uz vietas pie klienta, kā arī veicam tehnikas piegādi uz servisu un atpakaļ.

Ilgstoši sadarbojamies ar daudzām fiziskām un juridiskām personām visos Latvijas novados. Labprāt nodrošināsim sazināšanos saviem sadarbības partneriem , lai Jūs varētu saņemt atsauksmes par izraudzīto produktu lietderību un tehniskajām īpašībām, darbinot tos mežos, parkos un dārzos vai atpūšoties dabā.

Mūsu e veikalā Parki.lv ir lielākais meža, parka, dārza un zālienu kopšanas preču piedāvājums Baltijas valstīs.

Parki.lv darbības vadmotīvs-mums ir gudrs klients, kuram vienmēr ir taisnība.