Husqvarna

Motorzāģis Husqvarna 550 XP Mark II

€879,00

Viens no modernākajiem motorzāģiem pasaulē un šobrīd arī ļoti izturīgs! Husqvarna 550 XP® Mark II ir veidots profesionāliem mežstrādniekiem un zemes īpašniekiem ar profesionālu virzību zāģa lietošanā.  Motorzāģis ir pilnībā pārveidots un būtiski uzlabots salīdzinot ar iepriekšējām versijām. Labākā jaudas un svara attiecība zāģiem līdz 5.3 kg vai 50 cm3 klasē. Teicama Husqvarna pretvibrāciju sistēma! Tā veiktspēja ir tuva 60 cm3 zāģiem taču tā svars ir krietni mazāks. Aprīkots ar profesionālu 15" Husqvarna X-force sliedi un X-cut ķēdi.

Garantija 2 gadi arī juridiskām personām!  Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Pieejams 1-3 dienu laikā. Ražots Zviedrijā.  

Saņem 200 EUR dāvanu karti Husqvarna meža aksesuāriem, piederumiem vai aizsargaprīkojumam, Iegādājoties jebkuru Husqvarna 500. sērijas motorzāģi, Husqvarna 545F un FR sērijas krūmgriezi vai meža tīrīšanas zāģi.

Piedāvājums spēkā līdz 30.11.2021.

Lasīt vairāk

 Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Pieejams 1-3 dienu laikā.

Vairāk informācijas
Cilindra tilpums 50 cm3
Jauda 3 kW
Svars 5.3 kg
Korpusa materiāls Magnijs
Degvielas bākas tilpums 0.52 l
Rekomendējamais ķēdes gar. 13-24"
Ķēdes solis 325"
Vibrāciju līmenis rokturiem pr/aizm. 2.8/3.7 m/s2
Regulējama ķēdes eļļas padeve
Bez instrumentiem spriegojama ķēde
Sānos montēts ķēdes spriegotājs
Dekompresijas vārsts
Rokturu apsilde
Redzams degvielas līmenis
Atvieglots starteris
0%
3 atsauksme(s)
Pievienot atsauksmi