Husqvarna

Motorzāģis Husqvarna 445

€529,00

Viegls, efektīvs un daudzpusīgs motorzāģis, ideāli piemērots tiem, kas novērtē profesionālu kvalitāti. Lieliski piemērots visiem darbiem sainmiecībā, nelielā mežā un malkas sagādāšanā. Husqvarna 445 motorzāģis aprīkots ar X-Torq® dzinēju, kas nodrošina samazinātu degvielas patēriņu un mazāk kaitīgo izmešu. Automātisks apturēšanas slēdzis, apskatāms degvielas līmenis padara šo zāģi vieglāk lietojamu. Aprīkots ar Smart Start®, degvielas sūkni, kas katru reizi nodrošina vieglu iedarbināšanu. Motorzāģim ir jauni, ērti lietojami degvielas un eļļas bākas tvertņu korķi.

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Ražots Zviedrijā. 

Iegādājies Husqvarna 400. sērijas motorzāģi un saņem 100 EUR dāvanu karti Husqvarna meža aksesuāriem, piederumiem vai aizsargaprīkojumam.

Akcija spēkā līdz 2021-11-30.

Lasīt vairāk

Viegls, efektīvs un daudzpusīgs motorzāģis, ideāli piemērots tiem, kas novērtē profesionālu kvalitāti. Ražots Zviedrijā. Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta.

Vairāk informācijas
Cilindra tilpums 45,7 cm³
Jauda 2,1 kW
Svars 5.1 kg
Korpusa materiāls kompozīt materiālu plastikāts
Degvielas bākas tilpums 0,45 lit
Rekomendējamais ķēdes gar. 13- 20'', 33-50 cm
Ķēdes solis .325"
Vibrāciju līmenis rokturiem pr/aizm. 1,9/​2,6 m/​s²
Regulējama ķēdes eļļas padeve
Bez instrumentiem spriegojama ķēde
Sānos montēts ķēdes spriegotājs
Dekompresijas vārsts
Rokturu apsilde
Redzams degvielas līmenis
Atvieglots starteris
0%
2 atsauksme(s)
Pievienot atsauksmi