EKA

Eka Nordic W12

€130,00
Nazis ir radīts piedzīvojumu meklētājiem, izdzīvotājiem un ekstrēmu pārgājienu cienītājiem, medniekiem un aktīvai atpūtai dabā. Izturīgs Tanto tipa 4 mm biezs asmens, kas iet pilnā garumā līdz pat spala galam, īpaši piemērots lietošanai grūtos un ekstrēmos apstākļos. Ar īpašu rievotu virsmu īkšķim uz asmens muguras labākai naža kontrolei. Nazis ir pieejams no G10 materiāla. Spals ir viegli demontējams, lai veiktu naža apkopi vai tīrīšanu. Vieta auklai, lai nazis vienmēr būtu vietā. ĪSUMĀ PAR NAZI: Īpaši ass un izturīgs Scandi ground veida asmens. Tanto tipa dizains asmenim ar melnu pārklājumu. Ērta vieta īkšķim. Ergonomisks spala dizains. Vieta auklas piestiprināšanai. Stiklu "sitējs". Kydex materiāla maksts ar maināmām skrūvēm. Papildus komplektā ir pievienots EKA Mini-FireSharp, kombinēts instruments, kas sevī ietver nelielu asināmo iekārtu un stieni uguns iekuršanai un Paracord 550 virve. Pieejams pēc individuāla pasūtījuma.
Lasīt vairāk
Nazis ir radīts piedzīvojumu meklētājiem, izdzīvotājiem un ekstrēmu pārgājienu cienītājiem, medniekiem un aktīvai atpūtai dabā. Ražots Zviedrijā.
Vairāk informācijas
Asmens materiāls Nerūsējošs tērauds Sandvik 12c27
Roktura materiāls G10
Kopējais garums 230 mm
Asmens garums 120 mm
Asmens Vienpusējs
Svars 220 g
Saliekams
Saliekams/atverams ar vienu roku
Pielietojamība Universāls
Aprīkojums Kydex materiāla maksts ar maināmām skrūvēm, neliela asināmā iekārta, stienis uguns iekuršanai un Paracord 550 virve.
Pievienot atsauksmi