Husqvarna

Husqvarna R 214C

€3 999,00
€3 499,00

Husqvarna R 214C ir jaudīgs raideris ar jaunu Husqvarna dzinēju un 94cm platu Combi pļaušanas bloku jau iekļautu cenā. Sasniedziet augstākās klases pļāvumu, izmantojot BioClip® smalcināšanas vai aizmugures izmešanas funkciju. Piemērots māju un zemes īpašniekiem, kuriem ir svarīga augsta efektivitāte, lietošanas ērtums, augsta manevrētspēja un patiesi baudāms brauciens. Šarnīrveida stūres mehānisms un priekšā novietots pļāvēja bloks nodrošina paredzamu darbību, perfektu piekļūšanu pļaujamām vietām un labu darbavietas pārredzamību. Ar pedāļiem darbināma hidrostatiskā transmisija, viegla piekļuve vadības svirām un automātiska nažu ieslēgšana, kas padara pļaušanu daudz patīkamāku. Pļāvēja bloks ir viegli paceļams servisa pozīcijā, vieglākai tā iztīrīšanai un apkopei. Šis raideris ir spējīgs veikt arī citus darbus, ne tikai pļaut zāli. Pateicoties tādiem papildus agregātiem, kā sniega lāpsta, piekabe, sūnu grābeklis, kaisītājs, tas palīdz kopt jūsu dārzu, visa gada garumā.

Cena norādīta ar 94cm pļaušanas mehānismu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi. Pieejams 1-2 dienu laikā. Iespējama piegāde.

Lasīt vairāk

Jaudīgs Husqvarna raideris privātmāju un zemes gabalu īpašniekiem profesionālai lietošanai. Piegādes laiks 1-3 dienas (atkarībā no piegādes veida).

Vairāk informācijas
Pļaušanas platuma izvēle 94 cm iekļauts cenā
Nažu skaits 3
Dzinējs Husqvarna HS 413AE, 413cc
Jauda 8,4 kW @ 3000 apgriez./​min.
Dzinēja eļļošana Eļļošana ar pilnu spiedienu
Degvielas tvertnes tilp. 12 L
Transmisija Automātiska, ātrums 0-9/0-9 km/​h (uz priekšu un atpakaļ)
Pilnpiedziņa 4x4
Stūres pastiprinātājs
Augstuma regulēšana 10 pozīcijas, 25 - 75 mm
Pļaušanas bloka ieslēgšana Automātiski ar sviru
Zāles savākšana Kā papildaprīkojums
Riteņu izmēri pr/aizm. 165/​60-8/165/​60-8
Ergo sēdeklis ar roku balstiem
Regulējams sēdeklis
Regulējams stūres augstums
Apgaismojums
Svars 228 kg
Izmēri mm (G-P-A) 190 /89 /107 cm
Funkcijas Smalcināšana, aizmugures izmešana
Pievienot atsauksmi