Grillo

Grillo G55 motobloks ar birsti

€3 390,00

Motobloks- neaizstājams līdzeklis visos saimniecības darbos. Galvenās funkcijas - zemes frēzēšana, tīrīšanas un uzkopšanas darbi, pļaušana gan nelielam, gan ļoti pāraugušam zālienam un nelieliem krūmiem, aršana, kravu vešana.

Grillo G55 ar dažādiem darba piederumiem ir izmantojams visos gadalaikos, ar birsti un sniega lāpstu tas ir īpaši efektīvs ziemā! Ar birsti iespējams ļoti ērti tīrīt pat dziļu un slapju sniegu, tīrīt dažādas teritorijas un ceļus no lapām, gružiem. 

Kā papildpiederumi pieejami- arkls, izkapts pļaušanas mehānisms, sniega lāpsta, sniega pūtējs, piekabe ar sēdekli, sēdeklis, rotējošs pļāvējs un rotējošā birste. 

Cenā iekļauts Grillo G55 bloks ar rotējošu 80cm platu un 40cm diametra birsti un 4.00-8 izmēra apvidus riteņiem.

Ražots Itālijā. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi. Pieejams 1-3 dienu laikā. Iespējama piegāde. 

Lasīt vairāk

Grillo G55 ar dažādiem darba piederumiem ir izmantojams visos gadalaikos, ar birsti un sniega lāpstu tas ir īpaši efektīvs ziemā! Ar birsti iespējams ļoti ērti tīrīt pat dziļu un slapju sniegu, tīrīt dažādas teritorijas un ceļus no lapām, gružiem. Kā papildpiederumi pieejami- arkls, pļaušanas mehānisms, sniega lāpsta, sniega pūtējs un rotējošā birste. Ražots Itālijā. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi.

Vairāk informācijas
Dzinējs KOHLER 196 см3
Jauda 4.1 kW
Kultivēšanas platums 58 cm
Darba dziļums Birstes platums 80cm, sniega lāpstas platums 100cm
Degvielas tvertnes tilp. 3,1 l
Transmisijas tips zobratu sajūgs
Pārnesumi 2 uz priekšu, 2 atpakaļ
Frēzes rotācijas ātrums -
Kultivatora dakšas diametrs -
Regulējams roktura augstums
Uz sāniem regulējams rokturis
Svars 86 kg
Pievienot atsauksmi