Husqvarna

HUSQVARNA R 216T AWD raiders ar sniega lāpstu

€4 900,00
€4 999,00

Raideris R 216T AWD ir lieliski piemērots privātmāju īpašniekiem, kuri vēlas panākt lielisku darba rezultātu, pat sarežģītas formas dārzos. Visu riteņu piedziņa papildus saķerei un daudzpusībai visos apstākļos. Artikulētā stūrēšanas sistēma nodrošina lielisku manevrētspēju, un priekšpusē novietoto pļaušanas bloku ir ļoti ērti apkopt un tīrīt. Apvienojumā ar jaudīgo un efektīvo divcilindru dzinēju ar bezčoka iedarbināšanu, tas nodrošinās bezrūpīgu zāles pļaušanu vēl daudzus gadus. Šis daudzpusīgais un visiem gadalaikiem piemērotais raideris ir patiess Husqvarna jaunievedums un vairāku desmitu gadu pieredzes apliecinājums. Izmantojot ziemas aprīkojumu Husqvarna AWD raideriem nav nepieciešamas ne sniega ķēdes, ne riteņu atsvari! Iespējams aprīkot ar 94 vai 103 cm trīs asmeņu pļaušanas blokiem. Akcijas piedāvājuma raideris nokomplektēts ar sniega lāpstu (iekļautu cenā)! 

Lasīt vairāk

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta.

Vairāk informācijas
Pļaušanas platuma izvēle 94 cm vai 103 cm
Nažu skaits 3
Dzinējs Briggs & Stratton, 656 cm³
Jauda 9,9 kW, 3100 rpm
Dzinēja eļļošana Pilns spiediens
Degvielas tvertnes tilp. 12 l
Transmisija Automātiska, Ar pedāļu vadību, Hidrostatiska pilnpiedziņa AWD, uz priekšu līdz 9 km/h, uz aizmuguri līdz 7 km/h
Pilnpiedziņa 4x4 Hidrostatiska pilnpiedziņa AWD
Stūres pastiprinātājs
Augstuma regulēšana 25 mm - 75 mm
Pļaušanas bloka ieslēgšana Automātika
Zāles savākšana Nav, Zāles un lapu savācējs, pieejams kā papildaprīkojums
Riteņu izmēri pr/aizm. pr. 170/60-8 / aizm. 170/60-8
Ergo sēdeklis ar roku balstiem
Regulējams sēdeklis -
Regulējams stūres augstums
Apgaismojums
Svars 226 kg
Izmēri mm (G-P-A) 196 cm - 88.3 cm - 112 cm
Funkcijas -
Pievienot atsauksmi